11. ročník Memoriálu Zdeňka Neužila ve volejbalu smíšených šestek

Kdy: 2.3.2013 v 9:30 sraz, první zápasy v 10:00. Předpokládaný konec nejpozději do 18:30h

Kde: tělocvičny ZŠ Jana Wericha (přístup z ulice Španielovy nebo Bendovy, kde je i parkoviště) tram. 9, 10 Blatiny a 5 min pěšky, nebo bus 264, 214, 225 Bazovského.

Pravidla: turnaj je pro smíšené týmy (2+4, 3+3, 4+2), hraje se podle pravidel volejbalu, na dva hrané sety, set do 25 s rozdílem 2 bodů. Vzhledem k rozměru tělocvičen se toleruje dotek stropu na vlastní polovině (doteky konstrukcí na stěnách a stropu ale povoleny nejsou).

Turnaj bude dvousystémový, v první části dvě skupiny, hraje každý s každým:

Za vítězství 2:0 jsou 3 body, vyhraná remíza 2 body, remíza při rovnosti míčů 1,5 bodu, prohraná remíza za 1 bod a za porážku 0:2 na sety nic. Pořadí určí: body, rozdíl setů, rozdíl míčů a nakonec vzájemný zápas.

Druhá část bude vyřazovací s dohrávkami o celkové umístění:

Vzhledem k času na 2 hrané sety, o vítězi rozhodne při rovnosti setů rozdíl míčů, v případě rovnosti míčů rozhodne „zlatý balón“ – bod navíc ve 2. setu, o servis budou kapitáni losovat!

Přihlášeno je 8 družstev (Vípych, Áčko, Pardubičky, Starý, Mladý, Krakeni, Řepa a Středa), hraje se ve 2 tělocvičnách.

Řepa dorazí z turnaje AVL později a nastoupí do vyřazovacího pavouka, každé družstvo, které bude u zahájení turnaje, odehraje minimálně 5 zápasů.

Vklad: 300 Kč/ družstvo.

Občerstvení: Na místě zajistí Malinkovičovi v bufetu SK Španielka Řepy základ: pivo, nějaké nealko, základní panáky a něco k zakousnutí. Večer bude posezení v sokolském Teskáči, kde je výborné pivo a studená kuchyně, objednal jsem nějaká guláš...