5. ročník Memoriálu Luboše & Lukáše Maršálků ve volejbalu mužů

Kdy: sobota 21.4.2012 v 8:30 sraz pro domácí  k přípravě hřišť, 1. zápas v 9:00. Předpokládaný konec do 17h, dá-li počasí...

Kde: kutry TJ Sokol Řepy (přístup z ulice Žalanského, za Sokolovnou), tram. 9, 10 Sídliště Řepy a 5 min pěšky, zaparkovat se dá před Sokolovnou v ulici Na Chobotě, nebo z ulice Engelmüllerova u fotbalového hřiště.

Pravidla: hraje se podle pravidel volejbalu, na dva hrané sety, set do 25 (25. bod ukončuje set) Pokud počasí nebude přát a dostaneme se do skluzu, sety začnou za stavu 5:5, kdyby došlo na nejhorší, a zápas se pro nepřízeň počasí nedohrál, kapitáni „dostříhají“ v hospodě - pořadatel úpravu pravidel včas oznámí. Rozhodčí bude určen z (pokud možno J) nehrajících týmů.

Počítá se co set to bod. Pořadí určí: body, rozdíl bodů, vzájemný zápas a ... já.

Přihlášeno je závazně 7 družstev, hraje se na 2 kurtech, na každé družstvo 12 setů - na rozehrání před antukovou sezónou dostatečná porce J

Vklad: zápisné 300 Kč/ družstvo.

Rozpis: počítám 45 min. na zápas včetně rozpinkání – prosím nezdržovat, nebo zmrzneme! Počasí zatím není hlášené nic moc...

Domácí týmy mají sraz v 8:30, všichni hosté nejpozději v 9:15, oficiální zahájení bude po prvním kole, kdy prosím odevzdat zápisné.